Przeskocz do treści

Zaproszenie na XII Bieszczadzki Rajd 10-13 października 2019 r.

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie

oraz

Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki

przy Naczelnej Radzie Adwokackiej

mają zaszczyt zaprosić

wszystkich adwokatów i aplikantów adwokackich

wraz z rodzinami i przyjaciółmi

na XII Bieszczadzki Rajd

połączony ze szkoleniem, który odbędzie się w dniach

10 – 13 października 2019 r. w Hotelu „Skalny” w Polańczyku


            Uczestnicy Rajdu, podobnie jak w ubiegłym roku, zakwaterowani zostaną w hotelu „Skalny” w Polańczyku, z okien którego podziwiać można piękną panoramę Jeziora Solińskiego.

         W czwartkowy wieczór powitamy gości uroczystą kolacją i dyskoteką, której tematem przewodnim będą „PIRACI Z KARAIBÓW”. Każdy z uczestników będzie mógł zatańczyć w rytmach gorącej muzyki. Mile widziane będą odpowiednie stroje.

         W piątkowy poranek, pod opieką profesjonalnych przewodników, wyruszymy odwiedzić Wysokie Bieszczady z malowniczym kościółkiem w Łopience oraz wieżą widokową na szczycie Korbani, idąc śladami ekipy filmowej serialu „Wataha”. Po powrocie czekać na nas będzie kocioł z gorącą zupą. Zwieńczeniem dnia będzie Bal Dziekański przy dźwiękach muzyki na żywo.

         Trzeciego dnia na malownicze bieszczadzkie szlaki wyruszymy w poszukiwaniu jesiennych krajobrazów, a wieczorem pożegnamy Polańczyk na biesiadzie grillowej.

         Koszt uczestnictwa w rajdzie i szkoleniu wynosi 680 zł od osoby i obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, wyżywienie, udział we wszystkich imprezach i szkoleniach przewidzianych przez organizatorów, a także ubezpieczenie, opiekę przewodnika, bezpłatne korzystanie z basenu i sauny oraz 10% rabat na zabiegi SPA. Odpłatność za dzieci do lat 12 wynosi 50 % kosztów uczestnictwa. Finansowego wsparcia udzieliła Naczelna Rada Adwokacka jako współorganizator i sponsor wydarzenia.

         Opłatę za Rajd należy uiścić bezpośrednio na rachunek Hotelu „Skalny” najpóźniej do dnia 15 września 2019 r.

Wpłaty należy dokonać na nr konta:

         Agencja Turystyczna "Bieszczady Adventure" Daniel Wojtas

         Berezka 68

         38-610 Polańczyk

         Bank PBS  69 8642 1012 2003 1207 5485 0002

         W tytule wpłaty należy podać: „ORA RAJD 10 – 13.10.2019” oraz pełne imiona i nazwiska uczestników za których dokonano wpłaty.

         W razie rezygnacji z udziału w szkoleniu i rajdzie po dniu 15 września 2019 r. ewentualny zwrot części opłaty proszę uzgadniać z Hotelem.

         Faktury dla uczestników Rajdu wystawia Hotel. Faktura zostanie wystawiona jeżeli najpóźniej w terminie 7 dni od dokonania wpłaty, zostaną podane pełne dane potrzebne do wystawienia faktury na adres mailowy: daniel@krainawilka.pl W innym przypadku, wpłata w całości zostanie zaksięgowane jako sprzedaż indywidualna bez możliwości wystawienia faktury.


         Uczestnictwo w Rajdzie i szkoleniu można zgłaszać wyłącznie na formularzu zgłoszenia.
       Formularz zgłoszenia wraz z kopią dowodu wpłaty oraz formularzem zakwaterowania należy przesłać do Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, ul. Litewska 4 / 8, 35 – 302 Rzeszów lub na adres e-mail: ora.rzeszow@adwokatura.pl. – w terminie do dnia 15 września 2019 r. (ilość miejsc jest ograniczona – o udziale w rajdzie decydować będzie kolejność zgłoszeń).Ze względów organizacyjnych prosimy o bezwzględne dotrzymanie terminu zgłoszenia uczestnictwa.


         W przypadku rezerwacji pobytu, po tym terminie, Organizator nie zapewnia dla uczestnika rajdu pakietu powitalnego.


         Niezbędnych informacji w sprawach organizacyjnych udzielać będzie Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz – nr tel. 512 293 760 oraz Biuro ORA w Rzeszowie – nr tel. 17 85 350 78, 17 85 281 41 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: ora.rzeszow@adwokatura.pl.


         Szczegółowe informacje wraz z programem rajdu, formularzem zgłoszeniowym oraz kartą zakwaterowania znajdują się również na stronach internetowych: www.ora.rzeszow.pl i www.adwokatura.pl.


         Organizatorzy przewidują możliwość modyfikacji programu rajdu i szkolenia w zależności od warunków atmosferycznych.

 Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy

Za Komitet Organizacyjny

                Wicedziekan                                                    Przewodniczący Komisji Integracji

    Okręgowej Rady Adwokackiej                                    Środowiskowej, Sportu i Turystyki

      adw. Władysław Finiewicz                                                          przy NRA

                                                    adw. Stanisław Estreich

 Komandor Rajdu

        adw. Paweł Surmacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *